Понедельник, 29.04.2024, 13:09
Desert.at.ua - сайт про
АКЦИИ ВИКТОРИНЫ КОНКУРСЫ
в Украине


 Каталог статей

Категории каталога
Лохотрон [4]
Истории побед [7]
Форма входа
Поиск
ТОП акций
Новая акция от Честерфилд с 8 сентября по 19 октября 2008г. (379)
Голодні ігри (315)
Визитки и пиво (217)
конкурс на лучший анекдот про часы (79)
Конкурс «Моя история родов» на сайте http://kroshka.org.ua (73)
Друзья сайта
Статистика
Ссылки
Главная » Статьи » Лохотрон

ЯК ПРАЦЮЄ ФІНАНСОВИЙ ЛОХОТРОН
Бажання отримати халявний кредит – це пряма дорога до фінансової афери. Сьогодні, як стверджують експерти, кредитна спілка – найпривабливіша галузь для шахраїв. А викрити кредитних злодіїв зможете, якщо пам’ятатимете про таке...

1.Сумнівні кредитні спілки намагаються розмістити власну рекламу на перших сторінках газет. У ній – численні обіцянки розв’язати ваші житлові проблеми всього за кілька днів. Часто до квартири, яку ви «неодмінно» отримаєте, обіцяють ще й дармовий євроремонт чи побутову техніку.

2.Кредитори-аферисти приваблюють людей неприродно низькими відсотками (6–11 % річних, а подекуди взагалі безплатний кредит). У банку гроші позичають приблизно під 15 %.

3.Треба бути особливо обачними, якщо для отримання кредиту на житло від вас вимагають тільки паспорт та ідентифікаційний номер, а про доходи навіть не запитують.

4.Засумніватися у порядності фірми мусите й у разі швидкого оформлення кредиту. Якщо це півгодини, а не один день (як, наприклад, у банку), не варто ризикувати.

5.Більшість кредитних спілок пропонують багатосторінкові заплутані договори. Оформити їх можна безплатно, а платити доведеться за членство в організації – від символічної 1 гривні до значно більших сум.

6.Кредитна спілка може відразу вимагати і вступний, і пайовий, і мінімальний перший накопичувальний внески. Величина кожного з них коливається в межах 3–5 % від суми кредиту.

7.У перші місяці рекомендують сплачувати навіть більші суми, ніж вам вирахували, щоб організація побачила, який ви заможний і дисциплінований платник. Таким чином спеціальна комісія (зазвичай вона складається тільки з представників спілки) щомісяця визначає переможця, якому надають обіцяний кредит.

8.У договорах є ще такий цікавий момент: інформація про те, хто скільки коштів назбирав і кому першому випаде щасливий лотерейний білет у вигляді кредиту, є конфіденційною. Тобто ви, щоб потрапити до платоспроможних членів спілки, у травні внесли 500 гривень, у червні – 1 000, а у липні – аж 2 000 гривень і щиро вірите, що довели свою фінансову стабільність та надійність керівництву спілки. А вам кажуть, що клієнт Петренко сплатив цього місяця на 10 гривень більше, тому кредит отримує він. І годі щось довести чи перевірити, бо інформація конфіденційна!

9.Комісія у таких хитрих фірмах розподіляє кредити без претендентів. На запитання «Чому?» отримаєте відповідь: щоб людей не відвертати від їхніх справ, бо офіс фірми у Києві (Львові, Вінниці, Донецьку і т. ін.).

10.Коли людина все ж отримає гроші, у пунктах договорів не вказують. А повернути вкладене можна лише у разі ліквідації всієї групи учасників програми. А ліквідується вона, коли всі отримають кредити. Оскільки насправді їх ніхто не отримує, то й ліквідація неможлива. Замкнуте коло...
джерело www.simya.com.ua/
 
як вони працюють... 

Жителька Здолбунова Валентина Бабич розповіла, що сама виховує двох дітей, також допомагає брату-інваліду. Йому вирішили купити будинок, щоб ближче їздити.

Пані Валентина розповіла, що вже цікавилася умовами кредитування у банківських та інших фінансових установах. Проте підписати угоду на кредит довго не зважувалася.

— Я обходила усі банки, там великі відсотки, а ще їхні спеціалісти оцінюють об’єкт купівлі. І оцінка експертів зазвичай менша тієї, яку просять власники, — зауважує Валентина Бабич. — Та й з моєю довідкою про доходи кредит у банку не для мене. Тому шукала, де ще можна взяти позику.

Про одну таку установу Валентина Бабич знала вже три роки. А ще сусіди хотіли брати позику тут.

— Одна сусідка ще сказала: “Беріть ви, а ми вже за вами”, — пригадує жінка. — Я у грудні минулого року підписала угоду на 50 тисяч гривень, але можна сказати, що й не читала її. Консультант мені пояснила, що за два-три місяці вже отримаю готівку. Ще казала, що були випадки, коли люди й за два-три тижні одержували гроші. Тож якраз навесні я змогла б розрахуватися за будинок. Перший платіж, який я заплатила, був тисячу вісімсот гривень, потім ще платила чотири місяці по 362 гривні. Мені якось тривожно було, але я повірила людям, довірилася. Та й якось у банку платила, то касир казала, що я вже сьогодні третя. Тоді ще вирішила залишити свій номер телефона та попросила, щоб його передали тим, хто ще прийде платити. Але так мені ніхто й не подзвонив.

Жінка каже, що у консультанта просила познайомити її з людиною, яка вже отримала гроші, але нічого з того не вийшло. Насторожило ще й те, що консультанти міняються мало не щомісяця.

— Я вирішила розірвати договір. Обіцяли одне, а насправді — виходило все по-іншому. Та й хата вже, мабуть, та подорожчала, чи інші покупці знайшлися. Я розірвала договір, заплативши більше трьох тисяч. Мені сказали, що я можу поновити свій статус учасника. Для цього треба написати заяву та заплатити платежі за місяці, які я не платила, — продовжує пані Валентина. — У разі, якщо ж я все-таки поновлюватися не захочу, то гроші повернуть після того, як розпадеться група протягом 30-ти днів, але лише частину.

 


Другие материалы по теме


Источник: http://www.ogo.ua/rubrics/life/2007-08-16/2274
Категория: Лохотрон | Добавил: desert (24.01.2008)
Просмотров: 5032 | Рейтинг: 3.8/9 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
bigmir)net TOP 100